Wakacje z KOGIS

KILKA SŁÓW O NAS

Chcesz, aby twoje dziecko spędziło wakacje w ciekawy, inspirujący sposób?

Było pod opieką odpowiedzialnej i wykwalifikowanej kadry? Nasza oferta kolonii, obozów, zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych KOGIS z pewnością odpowie na wszystkie Twoje wymagania. Organizujemy wycieczki turystyczne skierowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Zaangażowanie opiekunów, wesoła atmosfera, niepowtarzalne zajęcia i poczucie humoru – to nasza recepta na udane wakacje.

Jesteśmy laureatem konkursu “Orły Turystyki 2020”. To dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu i zaufaniu naszych klientów świadczymy usługi turystyczne najwyższej jakości.

KOLONIE, OBOZY, A MOŻE ZIMOWISKA…

Jeżeli twoje dziecko ma od 6-11 lat idealnym pomysłem będzie zapisanie go na jedną z naszych wspaniałych kolonijnych przygód. Posiadamy duży wybór kolonii tematycznych, np. kolonie żeglarskie, taneczne, paintballowe, quady i liny. ​Znajdzie się również coś dla mniej aktywnych osób, a mianowicie kolonie w tematyce leniuchowania ;).

​Obozy letnie skierowane są dla nieco starszej grupy wiekowej (przedział mieści się w granicy od 12-18 lat).

Tutaj nie tylko będziemy się poruszać w tematyce obozów sportowych, survivalowych, tanecznych czy strzeleckich. Jest również coś, co sprosta oczekiwaniom naszym współczesnym czasom! Obozy fotograficzne i social media, które pozwolą Twoim ​dzieciom zagłębić się w tajniki wykonywania naprawdę profesjonalnych zdjęć!

A MOŻE OBÓZ ZAGRANICZNY?

​Obozy zagraniczne to oferta głównie dla młodzieży powyżej 13 roku życia. Co roku najbardziej atrakcyjnymi kierunkami są: Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Czarnogóra, Chorwacja. Na obozach zagranicznych wykorzystujemy czas do maksimum! Pokazujemy naszej młodzieży najważniejsze dziedzictwa kultury danego kraju, zapoznajemy z tradycją, umożliwiamy zapoznanie się z tamtejszą wirtuozją kulinarną, jak również zachęcamy do nauki nowego języka. TAK! Nasi wychowawcy kolonijni to ludzie wielu talentów, posługujący się różnymi językami.

​Aktywność na obozach to bardzo ważna sprawa. Co najważniejsza to aktywność dostosowana do poziomu wydolności CAŁEJ grupy! Dlatego nie ma tutaj mowy o odstawianiu poziomem wytrenowania od grupy. Aktywność fizyczna na letnich obozach KOGIS to czysta przyjemność. Dostępne są obozy piłkarskie, windsurfingowe, musicalowe, kryminalistyczne i wiele, wiele więcej. Od lat praktykowane są też obozy nurkowe, a także skatowe – czyli udoskonalanie jazdy na rolkach, deskorolce, czy hulajnodze.

OBOZY TERAPEUTYCZNE

​Oprócz obozów tematycznych takich jak, obozy artystyczne, konstruktorskie, kulinarne, czy Harrego Pottera odbywających się corocznie w zupełnie nowych odsłonach w połączeniu z językiem angielskim możemy zaproponować Państwu także obozy terapeutyczne dla dzieci z różnymi zaburzeniami jak Zespół Aspergera czy ADHD. Zapewniamy w tym przypadku kadrę terapeutów i osób doskonale znających potrzeby dziecka z daną dysfunkcją, po to, aby zapewnić jak najwyższy poziom zadowolenia Waszych pociech.

NASZA KADRA

​To na czym skupiamy się najbardziej to bezpieczeństwo.

Nasi wychowawcy kolonijni to kadra kompetentnych osób, które odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Posiadają liczne ,wymagane uprawnienia oraz co najważniejsze mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem i długoletnim stażem. Naszą selekcję współpracowników opieramy na wglądzie do ich wykonanych odpowiednich kursów. Wyselekcjonowanych wychowawców oraz instruktorów o kwalifikacjach potwierdzonych ukończonymi kursami specjalistycznymi prosimy każdego z osoba o wykazanie aktualnie posiadanego zaświadczenia o niekaralności.

Zapewniamy Twojemu dziecku opiekę na najwyższym poziomie, a to za sprawą uprawnień i umiejętności naszych wychowawców. Są oni bowiem absolwentami najbardziej aktualnych kursów pierwszej pomocy, ratownictwa. Posiadają również wiedzę z zakresu pracy z dziećmi z zaburzeniami. Dlatego nawet w chwilach wymagających naszej szczególnej uwagi podczas trwania obozów, zapewniamy profesjonalną pomoc i opiekę nad naszymi uczestnikami kolonii.

Wszyscy nasi kadrowicze to osoby pełne pasji i zaangażowania. Nie ma wśród naszej kadry osób przypadkowych. Mamy to szczęście współpracować z prawdziwymi pasjonatami wakacyjnych eskapad. To ludzie, którzy często mają młodsze rodzeństwo, co bezpośrednio przekłada się na pozytywny kontakt z uczestnikami kolonii. Wychowawcy obozów to osoby o wszechstronnych zainteresowaniach i różnorakim wykształceniu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://www.kogis.pl/obozy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.